חפש
  • אין לך כלים מועדפים עדין.

המועדפים שלך : 0 כלים

התחבר

OpenAI מכריזה על מעבר מנהיגות

OpenAI מכריזה על מעבר מנהיגות – בפיתוח משמעותי, OpenAI, Inc., ישות 501(c)(3) המפקחת על כל פעילויות OpenAI, חשפה מעבר מנהיגות. סם אלטמן, המנכ”ל הנוכחי, אמור לעזוב הן את תפקיד המנכ”ל והן את הדירקטוריון. הדירקטוריון מינה לאלתר את מירה מוראטי, מנהלת הטכנולוגיה הראשית, למנכ”ל הזמני, בתוקף מיידי.

OpenAI מכריזה על מעבר מנהיגות
OpenAI מכריזה על מעבר מנהיגות 2

מירה מוראטי

מירה מוראטי, חלק בלתי נפרד מהמנהיגות של OpenAI בחמש השנים האחרונות, הייתה גורם מרכזי בעליית הארגון למובילה עולמית בתחום הבינה המלאכותית. עם מומחיות המשתרעת על ערכי החברה, התפעול וההיבטים העסקיים של החברה, והפיקוח הנוכחי שלה על פונקציות המחקר, המוצר והבטיחות, מירה ממוקמת היטב כדי לנווט את החברה בתקופת מעבר זו. הדירקטוריון, שמכיר בניסיונה הרב ובמעורבותה בממשל ובמדיניות בינה מלאכותית, מאמין שמינויה מבטיח מעבר חלק כאשר הם מחפשים באופן פעיל אחר מנכ”ל קבוע.

סם אלטמן

עזיבתו של סם אלטמן באה בעקבות בדיקה יסודית של הדירקטוריון, שחשפה חוסר עקביות בתקשורת שלו עם הדירקטוריון שהפריעו ליכולתו למלא את אחריותו. כתוצאה מכך, הדירקטוריון איבד את האמון ביכולתו להוביל את OpenAI קדימה.

הצהרה

בהצהרה, הדירקטוריון אישר את מחויבותו למשימתה של OpenAI להבטיח שבינה כללית מלאכותית תועיל לאנושות. בהבעת תודה על תרומתו של סם אלטמן, הדגיש הדירקטוריון את הצורך במנהיגות חדשה כדי להניע את הארגון קדימה. מירה מוראטי, עם תחומי האחריות והכישורים הנוכחיים שלה, נחשבת לבחירה הנכונה לתפקיד המנכ”ל הזמני.

מועצת המנהלים

מועצת המנהלים, לרבות המדען הראשי של OpenAI, איליה סוצקבר, הדירקטורים העצמאיים של Quora, אדם ד’אנג’לו, יזמית הטכנולוגיה Tasha McCauley, והלן טונר ממרכז ג’ורג’טאון לאבטחה וטכנולוגיה מתפתחת, מפקחת באופן פעיל על המעבר הזה. כחלק מהשינויים, גרג ברוקמן יפרוש מתפקידו כיו”ר הדירקטוריון אך ישמור על תפקידו בחברה, בכפוף ישירות למנכ”ל.

OpenAI

OpenAI, שנוסדה כמלכ”ר ב-2015, עברה מבנה מחדש ב-2019 כדי לאפשר גיוס הון תוך שמירה על המשימה, הממשל והפיקוח שלה ללא מטרות רווח. רוב הדירקטוריון נשאר עצמאי, מה שמבטיח מחויבות למשימה של OpenAI ולעקרונות המפורטים באמנת שלה למרות הצמיחה המשמעותית של הארגון.

בינה מלאכותית במלחמת חרבות הברזל של ישראל שינוי הגנה הסברה ותקשורת Prev Post
בינה מלאכותית במלחמת חרבות הברזל של ישראל שינוי הגנה הסברה ותקשורת
גוגל משיקה את Gemini - מודל הבינה המלאכותית המתקדם שאמור להתחרות ב-GPT Next Post
גוגל משיקה את Gemini – מודל הבינה המלאכותית המתקדם שאמור להתחרות ב-GPT

הוסף חוות דעת

You must be logged in to post a comment.
0
סגור

עגלת הקניות שלך

אין מוצרים בסל הקניות.